Email: info@cityspravadomu.cz
Telefon: +420 702 009 018
CITY SPRÁVA DOMŮ

Vítáme Vás v naši nové internetové prezentaci společnosti

CITY-správa domů, s.r.o.

O NAŠÍ FIRMĚ

 

Naše společnost se zabývá komplexní správou bytových domů, bytů a nebytových prostor obsahující vedení účetnictví, vyúčtování služeb, technickou správu, zakládání bytových družstev a společenství vlastníků a další související činnosti. V současné době spravujeme na území Ostravy 260 bytových domů ve vlastnictví

  • bytových družstev
  • společenství vlastníků jednotek
  • fyzických a právnických osob
  • úřadů městských obvodů

 

Zaměstnanci  naší společnosti mají mnohaleté odborné zkušenosti s komplexní správou domů, bytů a nebytových prostor, pracují na vysoké procesní úrovni a se znalostí příslušných právních předpisů. Využíváme specializovaný software pro výkon správy, který je pravidelně aktualizován.

 

Jako nadstandartní služby poskytujeme naším klientům prostřednictvím jednatelky společnosti, která má mnohaletou praxi v bytovém právu,  právní služby související se správou domů (např. vypracování stanov bytových družstev a společenství vlastníků jednotek, právní pomoc při zápisu změn do obchodního rejstříku,  vymáhání dluhů v soudních řízeních, odborné právní konzultace apod.).      

 

Společnost zřídila provozovnu v Ostravě – Zábřehu, ul. Čujkovova 36, aby byl zajištěn co nejbližší kontakt s majiteli a zástupci domů. 

SÍDLO SPOLEČNOSTI  

Sídlo společnosti:       Puchmajerova 489/7, Ostrava – Moravská Ostrava, 702 00

Provozovna:                   Čujkovova 36, Ostrava - Zábřeh, 700 30

IČ:       03033201       

DIČ:    CZ03033201

Zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 59155 

Upozornění na změnu sídla provozovny

2015-09-20, Administrátor

Upozornění na změnu sídla provozovnyUpozorňujeme naše klienty, že k 1.12.2016 jsme změnili sídlo provozovny. Nové sídlo provozovny naleznete na adrese Čujkovova 1739/36, Ostrava - Zábřeh.... Celý článek